Turkcell Vadi
İstanbul, Türkiye

19.07.2023
Lindsey Stirling - 19.07.2023, Turkcell Vadi

Lindsey Stirling, her zaman büyük hayaller kuracak kadar korkusuz. 2012'de kendi adını taşıyan ilk çıkışından bu yana, elektronik müzik menajer, kemancı, dansçı ve sanatçısı, sinematik keman odaklı elektronik müzik konusunda çığır açan vizyonuna sarılarak sessizce ve alçakgönüllülükle 21. yüzyılın en yenilikçi yıldızlarından biri oldu. Billboard Top 200'de 2. ve Dans/Elektronik Albüm Listesi'nde 1. sırada yer aldıktan, 21 hafta üst üste Klasik Albüm Listesi'nde 1. sırada yer aldıktan ve "En İyi Dans/Elektronik Albüm" dalında Billboard Müzik Ödülü aldıktan sonra, ikinci sınıf eseri Shatter Me, yalnızca bir RIAA Altın sertifikası değil, aynı zamanda iki Billboard müzik ödülü de kazanacaktı. 2015'te YouTube'da 13 milyondan fazla abone ve 3 milyardan fazla görüntüleme elde etmesi üzerine Forbes, Lindsey'i yıllık YouTube sanatçıları listesinde 4. sıraya yerleştirerek onu en üst sırada Listelenen kadın yaptı. Konser turları, dünya çapında 800.000'den fazla kişiden oluşan kümülatif bir izleyici kitlesine hitap etti ve kız kardeşi Brook S. Passey ile yazdığı ilk edebi eseri The Only Pirate at the Party, New York Times'ın En Çok Satanlar listesine girdi.


Lindsey'nin üçüncü stüdyo albümü Brave Enough, Billboard'un En İyi 200 Albüm Listesi'nde 5. sıradan giriş yaptı, Billboard'un yıl sonu En İyi Dans/Elektronik Albüm listesinde 1. sırada yer aldı ve Stirling'e "En İyi Dans/Elektronik Albüm" dalında 2017 Billboard Müzik Ödülü kazandırdı. 2017'de Lindsey, klasik ve orijinal şarkılar içeren Warmer in the Winter adlı ilk tatil albümünü çıkardı. Bu albüm, Gwen Stefani ve Sia gibi pop müziğin ağır toplarının önünde 2017'nin 1 numaralı yeni Noel albümü oldu. Aynı zamanda 40 milyonun üzerinde dönüşle Pandora'da en çok satan yeni tatil albümü ve en iyi performans gösteren tatil albümü oldu. Single'ı "Carol of the Bells", AC Radio'da Top 10'a giren tek enstrümantal şarkı olmaya devam ediyor.


Lindsey'nin müzikal yeteneği ve YouTube'da bir milyardan fazla görüntülenme başarısı ona televizyon alanında da başarılı bir kariyer başlattı. Büyük uluslararası hayran kitlesinden güç alan Lindsey, partneri Mark Ballas ile birlikte ABC'nin hit programı “Dancing with the Stars”ın 25. sezonunda ikinci oldu ve NBC'nin “America's Got Talent” programında da rol aldı. Gelecekteki genç sanatçıların taklit etmesi için kendi yolunu çizerek tüm demografik özelliklere yayılan etkileyici bir hayran kitlesi oluşturmaya devam etti.


Stirling, sayısız başarısının yanı sıra, Evanescence ile, Live Nation'ın 2018 yazının en çok satan 10 amfitiyatro turundan biri olarak adlandırılan ve birçok Müzik Ödülü kazanmanın yanı sıra, en iyi Billboard listelerinde sayısız kez yer alan Amerika turnesi gerçekleştirdi. Merakla beklenen beşinci stüdyo albümü Artemis, 2019'da piyasaya çıktı ve büyük beğeni toplayarak Dance/Elektronik Albüm listesine 1 numaradan giriş yaptı.


Lindsey Stirling, hayranlarıyla simbiyotik ilişkisi dünya çapında pozitiflikle dolu bir izleyici kitlesine yol açan günümüzün bağımsız sanatçısının gerçek ruhunu temsil ediyor. Genç yetişkinlere sizi benzersiz kılan şeye olan güvenin başarının anahtarı olduğunu göstermek için kendi hikayesini kullanarak günümüzün eğlence sahnesinde bir ışık olmaya devam ediyor ve dokunduğu hayatlara kendi markası olan 'Magic'i getiriyor. 2022'de, Lindsey'nin benzersiz tarzıyla Noel kanonunu yeniden tasavvur eden bir tatil albümü olan "Snow Waltz"u çıkardı.

Lindsey Stirling
Turkcell Vadi
İstanbul, Türkiye

19.07.2023
Turkcell Vadi
Levent ve Maslak’ın hemen yanı başındaki Vadistanbul’da yer alan Turkcell Vadi’ye toplu taşıma ile en kolay yoldan, Havaray ile ulaşabilirsiniz. Havaray ile Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul AVM’ye 3 dakikada erişim sağlanabiliyor.

Özel aracı ile Turkcell Vadi’ye gelenler içinde TEM otoyolundan bağlanan yeni yollar, trafik telaşı yaşamadan ulaşım imkanını sunuyor. Geniş otopark kapasitesi, Turkcell Vadi’deki etkinliklere ücretsiz erişim imkanını sağlıyor.
Ayazağa Cendere Cd. 109 C, 34396 Sarıyer/İstanbul, Türkiye
İletişim
pr@eventation.pro
Made by Plan B Digital. 2022